دوشنبه, 28 آبان 1397
عنوان : پیام تسلیت شهردار به مناسبت رحلت پیامبر اكرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع)
کد خبر : ۲۳۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۱۱:۲:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کلیشادوسودرجان,دکتر اخگر شهردار کلیشادوسودرجان با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن ٢٨ ماه صفر سالروز رحلت جانگداز رسول اکرم (ص) شهادت امام حسن مجتبی (ع)  را به تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم شهر کلیشادوسودرجان تسلیت گفتند.

 

در این پیام آمده است:

28ماه صفر سالروز رحلت سید انبیاء و برترین آفریده خدا محمد مصطفی (ص) است. وجود مقدسی که خداوند متعال تمام جهان را به یمن او و عترت پاکش آفرید و نور او اول مخلوق خداوند است. پیامبری که خداوند حکیم بارها در قرآن کریم او را ستوده است.

آن بزرگوار با زندگی پربار خود در طول ۲۳ سال مأموریت الهی به خوبی توانست پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانسته کوچک‌ترین خدشه‌ای بر آن وارد کند.گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد

پیامبر اکرم(ص) به‌عنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حقانیت را برای ما بسیار سهل و آسان کرد

 

اینجانب، رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام ، حضرت ختمی مرتبت ، سید المرسلین محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) را بر همه شیعیان و دوستداران آن حضرت و مردم شهید پرورشهر کلیشادوسودرجان تسلیت عرض مینمایم امیدوارم که مورد لطف آن بزرگواران در این دنیا و مورد شفاعت آنها در روز قیامت قرار گیریم.

حامد اخگر

شهردار کلیشادوسودرجانبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0