جمعه, 23 آذر 1397
    /  7
عنوان : بازتاب برگزاری كنگره ملی سرداران و 1400 شهید خط شكن از نگاه رسانه ها و خبرگذاری
کد خبر : ۲۳۶۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
ساعت : ۱۷:۷:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 بازتاب برگزاری کنگره ملی سرداران و 1400 شهید خط شکن  و یادواره 151 شهید شهر کلیشادوسودرجان  از نگاه رسانه ها و خبرگذاریها
-سازمان همیاری شهرداری استان اصفهان
- ایمنا
-نیوز فلاورجان
-فارس نیوز اصفهان
- پایگاه خبری ربیع
-تی نیوز اصفهان

شهادت می تواند مسیر تعالی را به کشور بازگرداند.

شهردار کلیشاد و سودرجان گفت: امروز که سلطه گران غرب و شرق به دنبال تهاجم به کشور هستند، همچنان می کوشند با ایجاد جنگ روانی و تبلیغات، اقتدار و سلطه گری خود را به مردم بقبولانند، تنها پارادایم شهادت است که می‌تواند مسیر تعالی را به کشور بازگرداند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حامد اخگر در مراسم کنگره ملی سرداران و ۱۴۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان و ۱۵۱ شهید شهر کلیشاد و سودرجان اظهار کرد: شهر کلیشاد و سودرجان، شهر رشادت ورزی و شهادت است و مردمی خیرخواه در مسیر تعالی با آرمان‌های بلند و بی ادعا دارد که در مسیر خدمت به نظام جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه امروز به برکت خون شهدا پیام انقلاب و اسلام در جهان انتشار یافته، تصریح کرد: امروز که سلطه گران غرب و شرق به دنبال تهاجم به کشور هستند، همچنان می کوشند با ایجاد جنگ روانی و تبلیغات اقتدار و سلطه گری خود را به مردم بقبولانند، تنها پارادایم شهادت است که می‌تواند مسیر تعالی را به کشور بازگرداند.

شهردار کلیشاد و سودرجان افزود: در این مسیر مدیران شهری با سیاستگذاری صحیح گام‌های اساسی برداشته‌اند که یکی از این برنامه‌ها برگزاری کنگره شهدای شهر و یادواره شهید و شهادت است.

وی گفت: برگزاری این کنگره توانست دو نسل را با یک هدف مشترک به هم نزدیک کند، نسلی که در مقابل دشمن بعث می‌جنگیدند و نسل سومی‌ها که امروز پرچم ولایت را در دست دارند تا به صاحب اصلی این انقلاب برسانند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0